Detská izba - tipy

Chystáte sa zariaďovať detskú izbu?
My v Inspio vieme, aké dôležité je vyrábať lokálne a poctivo.
Myslíme si, že slovenské a české firmy by sa mali navzájom podporovať. Spísali sme pre vás zoznam lokálnych slovenských a českých značiek, ktoré vyrábajú krásne veci.
Vyskladajte si izbičku z originálnych kúskov.


obľúbené domčekové postele

Česká rodinná firma Benlemi vyrába okrem iného aj nádherné domčekové postele, ktoré premenia detskú izbu na malé kráľovstvo. V Benlemi si sami vyberajú stromy, ktoré opracujú do poslednej triesky:-))) Drevo voňajúce lesom ručne lakujú 100% ekologickými farbami a posielajú do domovov už v piatich krajinách. Špecializujú sa na masívny nábytok, ktorý sami navrhujú aj vyrábajú a robia tak veľkú radosť deťom, ale aj rodičom. Nájdete u nich skvelý zákaznícky servis, rodinnú atmosféru a veľa zaujímavých kúskov do detskej izby, ktoré si môžete zladiť a prispôsobiť tak, ako potrebujete práve vy:-)

Originálny detský nábytok

Originálny nábytok pre deti ručne vyrába slovenská firma Nene. Nájdete u nich učiacu vežu do kuchyne pre malých pomocníkov alebo krásnu domčekovú knižnicu na prvé knihy. Navrhnú a vyrobia vám aj nábytok podľa predstáv a na ich výrobkoch je vidieť, že sú vyrábané s láskou. Vedia vám ich personalizovať a farebne prispôsobiť, ako sa vám páči. Manželský pár s troma deťmi, ktorý si plnil sny o bývaní. Tak vzniklo NENE. Obchod, ktorý vytvorila rodina a spoločná práca robená s láskou.

Farby do izbičky

Slovenský eshop eFarby, ktorý má v súčasnosti najširšiu ponuku farieb online. Eshop vznikol v čase, keď na Slovensku ani v Česku ešte neexistoval žiaden iný online obchod s farbami. Je poctivo vypracovaný od nuly a pomáha skrášľovať svet už dlhé roky.

Detaily na ktorých záleži

Ak obľubujete jemný a čistý štýl, určite vás očaria jemné dekorácie od českej firmy Woodness. Doplnky tejto českej rodinnej firmy dokonale skrášlia detskú izbičku.

Pre (ne)spachtošov

Slovenská firma vyrába krásne hačky pod značkou Kidvak . Poctivo šité a v nádherných vzoroch, pomáhajú ľahšie zaspávať detičkám. Kidvak je dôkazom toho, že s dobrým nápadom a poctivou prácou sa dá firma vybudovať aj z pohodlia obývačky.

Aj v izbe potrebujú deti veľa pohybu

Malá rodinná firma Montoy vyrába drevené pomôcky, vďaka ktorým majú deti aj v detskej izbičke dostatok pohybu. Všetko vyrábajú ručne a ohľaduplne k prírode aj k deťom.