VIANOCE: Objednávky prijaté do 23:59 hod. 12.12.2022 budú vyrobené do Vianoc. Ďakujeme, že ste s nami strávili celý tento rok a tešíme sa na vás v roku 2023.

Darček pre pani učiteľku

Lúčite sa s pani učiteľkou?

Viete si ešte v mysli vybaviť vašu škôlku? Hračky, s ktorými ste sa radi hrali, držanie za ruky v dvojrade na prechádzke, cestu chodbou do jedálne, lehátka a vzorky prikrývok v spálni?
A čo pani učiteľka, aká zostala vo vašich spomienkach? Čas tak letí! Zrazu sú to vaše deti, kto sa práve lúči so škôlkou.
Vy viete, že všetky ich spomienky na škôlku budú radostné, lebo sa im ušla skvelá pani učiteľka.
Hľadáte darček pre pani učiteľku. Darujte jej vrúcne poďakovanie od detí na tabuľke, ktorú si môže zavesiť na stenu.
Osobný darček,v ktorom jej kúsok srdca vrátite späť.

Učila vaše dieťa niekoľko rokov

Rovnako ako škôlkárska pani učiteľka je dôležitá aj prvácka pani učiteľka. Formuje vzťah detí ku škole, k učeniu.
Pani učiteľka môže byť láskavá aj prísna, pozorná, vtipná. A aj keď učí dlhé roky, nesmie skĺznuť do rutiny, nesmie ju jej práca nudiť, aby nenudila deti.
Mali vaše deti šťastie na presne takúto tvorivú a vždy usmiatu pani učiteľku?
Objavila ich talenty a podporila ich v rozvíjaní. Motivovala ich, viedla k plneniu ich snov. Objala, ak to bolo potrebné, ale aj pohrozila prstom, ak to bolo potrebné.
Darujte jej darček, ktorý bude osobný. Ktorý jej povie, ako si ju za to všetko vážite.

Učiteľ trávi s deťmi tretinu ich času každý deň

Deti trávia v škole veľa času. Ak je učiteľ osvietený, dáva si pozor, aby nevyhorel. Aby dlhodobým zamestnaním v školstve nestratil svoju iskru a humor, zanietenie.
Stále hľadá nové podnety nielen pre deti, ale aj pre seba. Vzdeláva sa v nových spôsoboch učenia, nešomre a nebráni sa novým prístupom.
Ak sa zaujíma aj o povahu detí, dokáže ich viesť individuálne podľa ich potrieb.
Dennodenne má deti pred sebou a vidí čo ich baví. Môže zveľaďovať a pochváliť ich dobré stránky.
Je to veľmi náročné. Taký učiteľ si zaslúži jednotku s hviezdičkou.

Darček pre pani učiteľku, ktorý si môže zavesiť na stenu

V našej ponuke nájdete rôzne tabuľky s textami, ktoré si obdarovaný môže zavesiť na steny. Koncom školského roka sa na nás obracali maminky s prosbami, aby sme vytvorili aj tabuľky s poďakovaním pre pani učiteľky.
Keď deti končia škôlku, alebo sa lúčia so svojou pani učiteľkou z prvého alebo druhého stupňa, hľadajú rodičia osobnejšie darčeky pre pani učiteľky.
Darčeky, ktoré im pripomenú žiačika, alebo celú triedu. Darčeky, v ktorých je vyjadrená vďaka pani učiteľkám.
Stačí nám pomenovať vaše potreby a my sa pustíme do ich napĺňania! Našu ponuku sme rozšírili aj o tabuľky s textami pre pani učiteľky.

Na tabuľky pre pani učiteľky vám vytlačíme venovanie

Texty na tabuľkách sú vrúcnym poďakovaním za prácu pani učiteliek, za ich láskavé srdce i občasnú nevyhnutnú prísnosť.
Do každej tabuľky viete pridať venovanie – od jedného žiaka, alebo od celej triedy.
Samozrejme, nie sú všade len pani učiteľky! Nezabudli sme ani na pánov učiteľov a texty na tabuľkách sú prichystané aj pre nich. Tabuľky pre pani učiteľky sú v rôznych farebných a textových variantoch. Výber je iba na vás!

Pozrite si všetky darčeky pre učiteľky

Prišli ste na našu stránku preto, že máte doma predškolákov, či malých školákov, ktorých čaká rozlúčka s ich obľúbenou pani učiteľkou?
Hľadali ste darček pre pani učiteľku, ktorý by vyjadril vašu vďaku, za jej milotu, ochotu, dobrú náladu a nekonečnú trpezlivosť? Nakuknite na všetky naše tabuľky pre pani učiteľky a učiteľov a vyberte si grafické spracovanie a text, ktorý sa vám najviac páči!

Čaká vás vyberanie školských pomôcok pre dieťa a neviete si rady? Navštívte www.mudramama.sk na ktorom nájdete porovnania rôznych ruksakov, peračníkov a veľa iných článkov, ktoré vám pomôžu sa rozhodnúť.

Článok pre vás napísala Júlia


Zdieľajte tento článok svojim priateľom