Detská izba pre dievčatá


Medvedík s menom

Malé dievčatká milujú milé zvieratká. Takým je aj medvedík, ktorého máme v ponuke. Dokonca drží krásne ružové srdiečko, v ktorom môže byť meno vašej dcérky.
Sada obsahuje hviezdičky, ktorými je možné zaplniť stenu a vytvoriť tak kompletnú tapetu nad postieľku. Nálepky medvedíkov v ružovej farbe s menom dievčatka, alebo medvedíky s hviezdami.

Víly

Čarovná palička, kúzelné slová a krásne šaty. Dievčatká sa často hrajú, že sú kúzelné víly, ktoré dokážu plniť priania. Je to to taký malý zázračný svet. Skrášlite im izbičku nálepkami milých víl. Ružové, mätové alebo žlté? V našej ponuke nájdete rôzne farebné prevedenie. Sady obsahujú aj malé nálepky – srdiečka, hviezdičky, zvieratká. Vytvoríte im tak v ich vlastnej izbe kúsok ich sveta, ktorým podporíte ich fantáziu.
Víla na hojdačke, víla s mačičkou, s kvetinkami alebo aj detský meter s vílou.

Rôzne zvieratká

Zvieratkami nič nepokazíte. Nežný jelenček, alebo iné lesné zvieratka.
Veľryby, zajačiky, líška, mačičky, sovičky okolo dverí.

Baleríny

Oblečie si krásnu ružovú nadýchanú sukničku a postaví sa na špičky. Točí sa, aby videla, ako sa jej krásne točí aj suknička. Prejde po špičkách a pýta sa Vás, či jej to ide. Malá baletka. Tancuje a poskakuje, teší sa, že dokáže urobiť otočku. Je krásne vidieť vlastné dieťa takto snívať a skúšať napĺňať svoj sen.
Nálepky balerín na stenu dokážu oživiť detskú izbičku a povzbudiť ju v jej snahe.

Tapeta na celú stenu

Zaplňte celú stenu tvarmi a vytvorte tak vzor tapety. Bodky, srdiečka, hviezdičky, mráčiky, trojuholníky či štvorce. Lepte ich v rovnakých intervaloch, alebo náhodne. Zvoľte si jednu farbu, alebo kombinujte rôzne farby tak, aby ladili s nábytkom. Takto dekorovanú stenu stačí oživiť už len pekným plagátom v ráme alebo fotografiou.

Kvety

Vyzdobte izbičku kvetmi, aby sa malá princezná cítila ako na lúke. Oživte jednofarebné steny krásnymi kvetmi pivoniek, ruží, lúčnych kvetov, divých makov, zelených tropických listov alebo levandule.

Pastelové domčeky

Ak potrebujete doladiť steny detskej izby len na určitom mieste, je na to vhodné použiť malé pastelové domčeky. Dajú sa umiestniť k poličke, či posteli, za stôl alebo k podlahovej lište. Sady domčekov sú v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Výber je už len na Vás.

Plagáty pre dievčatá

Plagáty v ráme oživia jednofarebnú stenu a môžete ich kedykoľvek vymeniť, alebo premiestniť. Plagát s jednorožcom, baletkou, myškou, dievčatka s húskou alebo so zajačikmi. Milé a kvalitné prevedenie, ktoré s minimálnym úsilím urobí veľkú zmenu.

Článok pre vás napísala Majka


Zdieľajte tento článok svojim priateľom