Drevený domček s menom do detskej izby


SPLNENÝ SEN

Taktiež ste ako malé dievčatká snívali o vlastnom dome? Alebo aspoň o takom tom malom drevenom, v ktorom budete môcť rozmiestniť nábytok ako chcete, v ktorom sa budete môcť zahrať s bábikami na rodinu. Určíte v ktorej izbe bude kuchyňa a v ktorej spálňa. Bude záležať len na Vás, kde dáte lampu a kedy sa pôjde spať.

NADČASOVOSŤ A JEDINEČNOSŤ

Drevené hračky sú nadčasové. Ak sú to kvalitné drevené hračky, ktoré sú nielen pekné, ale podporujú aj rozvoj dieťaťa, dovolia mu splniť si, aspoň z časti ich sny. Je to jedna z najlepších investícií do hračiek. Drevený domček od Little Dutch v kombinácií s nálepkami od Inspio je jednou takouto investíciou. Investíciou do rozvoja dieťaťa a do spoločných chvíľ.

VIAC NEŽ HRAČKA

Máte možnosť spolu s dieťaťom dozdobiť Váš domček tak, ako si to budete želať. Nálepky Vám umožnia vytapetovať izbičky, dekorovať steny nálepkami zvieratiek a to všetko tak, ako sa Vám bude páčiť. Nechajte deťom priestor na to, aby mohli realizovať svoje predstavy a rozvíjať svoje motorické schopnosti. Príjemné pastelové farby nábytku ladia s farbami domčeka a tvoria tak hotovú sadu na hranie.

KRÁSNE A PREMYSLENÉ DETAILY

Ak ste si mysleli, že je to len jeden z ďalších drevených domčekov, je to omyl. Tento Vám ponúka možnosti, ktoré sú spočiatku skryté malým zvedavým očiam. Po zložení strechy vznikne záhrada, aj podklad pre spoločenskú hru. Malé doplnky na domčeku sú plne funkčné, dvere a okenice sú prispôsobené malým detským prstom. Prostredníctvom výrezov si ich dieťa vie pohodlne otvoriť. Črepníky s kvetinkami je možné rozmiestňovať podľa vlastných predstáv. Izby môžete dekorovať tak, ako si to predstavujete. K dispozícií je sada nálepiek, ktorá obsahuje tapetu, obrázky zvieratiek, dekoračné nálepky v tvare dúhy na exteriér domčeka a mnoho iných malých, milých samolepiacich dekorácií z textilnej fólie.

OSOBNÝ VĎAKA MENU DIEŤAŤA

Domček môžete dekorovať nálepkou s menom dieťaťa, ktorému ho darujete. Takto zaručíte, že darček bude skutočne osobný a jedinečný.

STAŇTE SA SÚČASŤOU SNA

Umožnite svojmu dieťaťu splniť si, aj prostredníctvom tohto daru, jeho malý sen. Venujte mu viac, ako len hračku. Venujte mu, spolu s týmto darom, aj pocit, že je výnimočné. Ak s ním strávite čas pri jeho zložení, dekorovaní, venujete mu to, čo inou hračkou len tak nedocielite. Venujete mu totižto pocit jedinečnosti a tiež to najvzácnejšie, Váš záujem a čas.

Článok pre vás napísala Majka


Zdieľajte tento článok svojim priateľom