Hľadáš jedinečný darček pre svoju lásku? Viac informácií.

INSPIO príbeh: Od papierovej šablóny až po úspešnú značku dekorácií


Reportáž od TA3
Vyrábame pre vás už viac ako 15 rokov

Príbeh našej rodinnej firmy začal už v roku 2005, keď sme začali vyrábať prvé predlohy na dekorovanie stien. Vyrábali sme pod pôvodným názvom ARTšablóny a v roku 2018 sme prešli rebrandingom a meno zmenili na Inspio, ako ho poznáte dnes. K predlohám časom pribudli veľmi obľúbené nálepky na stenu, tabuľky, obrazy a ďalšie dekorácie. Kvalitná výroba je pre nás na prvom mieste. Neustále zlepšujeme naše služby, aby sme vám dekorácie doručili čo najrýchlejšie a v čo najvyššej kvalite.

Máme unikátne Inspio tabuľky

Vymysleli sme pre vás originálne tabuľky, ktoré si sami navrhujete priamo na stránke. Tlačíme ich ekologickými farbami na pevný materiál Dibond. Práve to robí z tejto tabuľky osobný darček. Baví nás vyrábať pre vás dekorácie, ktoré sú neobyčajné. Baví nás sprostredkovať vaše myšlienky a slová, ktoré chcete venovať blízkym. Sme vďační, že toho môžeme byť súčasťou.

Denne odošleme stovky balíkov

U nás v Inspio si uvedomujeme, že sa na objednaný balíček tešíte a stále pracujeme na automatizovaní procesov a výroby, aby sme vám doručovali vaše objednávky čo najrýchlejšie. Investujeme do kvalitných strojov a materiálov, vylepšujeme procesy pri výrobe a tiež vytvárame spoľahlivý zákaznícky servis. Čo všetko sme v roku 2020 zlepšili .

Sme už v 26-tich krajinách

  • V roku 2018 sme začali expandovať do zahraničia. Prvou krajinou bolo Maďarsko.
  • V roku 2019 pribudli ďalšie dve krajiny, a to Česká republika a Nemecko.
  • V roku 2020 Rumunsko a Rakúsko.
  • Začiatkom roka 2021 sme expandovali do ďalších piatich krajín, a to do Talianska, Španielska, Francúzska, Belgicka a Holandska.

Pozrite si, kde vznikajú vaše dekorácie a tabuľky


INSPIO v médiáchAko sa nezblázniť z expanzie e-shopu
Aká bola cesta k súčasnému INSPIO?
Vyrobiť čokoľvek vie veľa ľudí. Ale len málo z nich sa vie aj predať