Príbeh INSPIO a prečo sme kúpili novú tlačiareň Swiss

INSPIO vzniklo v detskej izbičke

Udialo sa tak pred 15 rokmi v čase, keď mali Slavka a Jarko maličkú dcérku, ktorej chceli vyzdobiť detskú izbu maľbami na stenu. Nechceli riskovať a otestovať svoje maliarske zručnosti (čo ak by to nevyšlo?) a tak hľadali inovatívne riešenie, ako docieliť krásnu detskú stenu. Dôležité je uvedomiť si fakt, že papier a stena sú dosť odlišné materiály a povrchy. Uznávame, deťom je to jedno. Ich diela sú magické ako na papieri, konferenčnom stolíku, tak aj na stene. V detskej izbe svojej najstaršej dcéry vytvorili Kollárovci prvú šablónu na stenu.

Krok za krokom sa technika so šablónami osvedčila aj v ďalších detských izbičkách kamarátov s rodinami. Ako to už v živote býva, čo vám do života má prísť, to príde. A tak Slavka s Jarkom pred 15 rokmi založili svoj prvý e-shop, ktorý dnes expeduje takmer do 26 krajín Európy a vy ho poznáte ako INSPIO.

Od šablón k obrazom a nálepkám na stenu

V priebehu rokov sme v INSPIO mali možnosť vyskúšať mnoho produktov, materiálov, spoluprác či ilustrácií, kde nám najväčšiu spätnú väzbu dávali naši zákazníci. Do dnešného dňa tvoríme produkty, ako sú nálepky, obrazy či tabuľky podľa svojej intuície, požiadaviek zákazníkov a podľa najvyššej kvality materiálov a tlače. Za žiadnych okolností nechceme ísť do lacnejších alternatív, len aby sme podliezli cenu na trhu. Vážime si svojich zákazníkov až priveľmi. Preto chceme, aby ste boli vždy najspokojnejší a dostali najkvalitnejší tovar. Vieme totiž, aké dôležité je pre vás vytvoriť útulný a bezpečný domov pre svoju rodinu.

Zrýchlenie výroby v prospech zákazníkov

Ako sme už spomínali v úvode, Slavka s Jarkom už 15 rokov každý deň hľadajú inovatívne riešenia a automatizujú výrobu, keďže počet zákazníkov takmer v 26 krajinách Európy narastá každým dňom. Naďalej je pre nás na prvom mieste kvalita materiálov a tlače, z ktorých vyrábame INSPIO dekorácie na stenu. Odteraz k tomu pridávame aj vyrobenie dekorácie na stenu v najkratšom možnom čase. Preto sme sa rozhodli privítať v našej INSPIO rodine ďalšieho parťáka do tímu – druhú TLAČIAREŇ SWISS. Prišla pred pár dňami a dnes už naplno zarezáva (teda tlačí). Toto je ona, zoznámte sa :)


Pre novú (ďalšiu) tlačiareň sme sa rozhodli preto, aby sme pre vás dokázali vyrobiť produkty čo najrýchlejšie. Nie sme schopní ovplyvňovať čas doručenia, ale dokážeme skrátiť čas a proces výroby od momentu prijatia Vašej objednávky do momentu odovzdania vášho balíka kuriérovi. Tak sme na tom zamakali a veríme, že aj vás poteší, že svoje dekorácie budete mať doma oveľa skôr. :)


Článok pre vás pripravila Lucka