FEBRUÁR...Ďakujeme, e-shop naplno funguje a vaše objednávky vybavujeme:-) Tabuľky vyrábame a odosielame do 24 hodín a nálepky do 8 dní.

5 kreatívnych spôsobov, ako nalepiť trojuholníky

Geometrické tvary sú symbolom jednoduchosti, harmónie a usporiadanosti. Nálepkami v tvare trojuholníkov výborne doladíte detskú izbu a zároveň necháte vyniknúť ostatné doplnky, či hračky. Hravé trojuholníky podnecujú detskú fantáziu.

Materiál

Vinylové nálepky – sú vyrezávané a vyberáte si už z predvolených farieb zo vzorkovníka, sú vhodné na hladké a jemne zrnité steny, na nábytok, okná, sú vodeodolné a farebne stále.

Textilné nálepky – sú to tlačené nálepky, farby a farebné kombinácie nálepiek navrhujeme my, alebo vy. Sú vhodné aj na drsnejšie omietky, lebo sú hrubšie ako vinyl. Ak sa pri lepení pomýlite, nevadí – sú znovunalepovacie.

Ako ich rozmiestniť?

Pozrite si naše tipy a inšpirujte sa:

Symetria

Ak ste fanúšikom usporiadanosti a súmernosti, usporiadajte trojuholníky symetricky. Zaujímavo pôsobí kombinácia čiernych a farebných trojuholníkov.

Hravý chaos

Môžete ich usporiadať nesúmerne, budú tak pôsobiť sviežo a hravo. Trojuholníky v originálnych farebných kombináciách sú ideálne pre zmiešané (chlapčensko-dievčenské) izby. Skúste nalepiť niektoré trojuholníky k sebe bližšie a budú pôsobiť ako konfety na detskej oslave.

Šípky

Rôzne zoskupenia v tvare šípok pôsobia symetricky ale zároveň kreatívne a zaujímavo. Usporiadané do tvarov, ktoré pripomínajú šípky alebo stromčeky dodajú nádych škandinávskeho štýlu.

Veľké a malé

Môžete si vybrať sadu, v ktorej sú trojuholníky v dvoch veľkostiach a izba bude pôsobiť ešte zaujímavejšie. Pastelové farby izbu pekne zjemnia.

Girlandy

Symetricky a zároveň kreatívne pôsobia aj trojuholníky zoskupené v radoch. Takto usporiadané pripomínajú detské girlandy.

Rozhodli ste sa pre nálepky trojuholníky? Vyberte si z množstva rôznych farebných kombinácií a môžete nalepovať. Naše textilné nálepky sa lepia ľahko, sú opakovane nalepiteľné a umývateľné.