Hľadáš jedinečný darček pre svoju lásku? Viac informácií.

VYBERTE SA S DEŤMI OBJAVOVAŤ SVET


EDUKATÍVNA MAPA SVETA

Záleží vám na rozvoji vedomostí vašich detí? INSPIO cetovateľská mapa vám s tým pomôže.
Okrem toho, že bude krásnou dekoráciou, ktorá oživí každú detskú izbičku, ponúkne aj nekonečné možností na spoznávanie rôznych kútov sveta. Naučí deti, aké zvieratká žijú na kontinentoch či to, akým dopravným prostriedkom sa tam môžu dostať.
Vydajte sa s deťmi na spoločnú cestu po svete a vezmite ich objavovať nepoznané.ROZVÍJA DETSKÚ FANTÁZIU A KREATIVITU

Aj keď ste práve v izbičke vášho dieťatka, môžete sa vydať na dobrodružstvo. Spoznávať kontinenty, zvieratká, cestovať rôznymi dopravnými prostriedkami a predstavovať si, ako to tam asi vyzerá.
Vytvárajte spolu cestovateľské príbehy, rozprávajte sa a ukážte deťom, aký krásny je náš svet!

UPÚTA HNEĎ NA PRVÝ POHĽAD

Chcete deťom ukázať, aký veľký je náš svet? Detská mapa sveta ich o tom zaručene presvedčí.
Mapa má rozmer 127 × 198 cm a môžete ju umiestniť kamkoľvek – na úrovni výšky vašich detí, nad posteľ alebo kdekoľvek, kde vaša stena pýta kreatívno a inšpiráciu.
Zvieratká a dopravné prostriedky sa lepia samostatne. Balóny môžu letieť nad Arktickým oceánom, ale aj tam, kde sa o tom s detičkami dohodnete. Dokonca ich môžete aj prelepovať. :)

JE VHODNÁ NA RÔZNE MIESTA A POVRCHY

Máte v detskej izbičke stenu so zrnitým povrchom omietky? Neobávajte sa, že vám nálepky na stene nebudú držať. INSPIO textilné nálepky sú vhodné aj na omietku s drsnejším povrchom. Bez problémov ich môžete nalepiť aj na nábytok.
Sami v INSPIO sme vyskúšali nalepiť nálepky na rôzne omietky, aby sme sa presvedčili, ze to naozaj funguje. Výsledkom experimentu je, že nálepky priľnú ku každej stene a dokonca ich môžete viackrát prelepiť.

NÁLEPKA JE NA DOTYK MÄKKÁ A HREJIVÁ

Aj cestovanie prstom po mape môže byť zážitkom. :) Nálepky sú na dotyk príjemné a hebké, doslova si ten dotyk pýtajú. Deti vám s radosťou budú prštekom ukazovať zvieratká, ktoré žijú na druhom konci sveta. Prezradíme tiež, že vôbec nevadí, ak nálepku chytia špinavými rúčkami. INSPIO textilné nálepky sú praktické a vodou umývateľné.

MAPA SVETA PRE MALÝCH DOBRODRUHOV V RÔZNYCH FARBÁCH

Máte izbičku v neutrálnych odtieňoch alebo vaše steny žiaria farbami? Vyberte si z rôznych farebných prevedení detskej cestovateľskej mapy sveta.
Mapa je dostupná v jemných hnedých, modrých či zelených odtieňoch a doplnená krásnymi pastelovými farbami zvieratiek a dopravných prostriedkov. Vaše dieťa si ju hneď zamiluje.

INSPIO cestovateľská mapa prebudí dobrodruhov, ktorí budú chcieť precestovať celý svet ako ich rodičia!


Máte doma INSPIO nálepky na stenu? Pošlite nám fotografie na info@inspio.sk. Radi sa inšpirujeme :)


Zdieľajte tento článok svojim priateľom