Urobte si kreatívny deň a hrajte sa s malými umelcami Stiahnite si zadarmo detské omaľovánky INSPIO.

Podložky pre deti na hranie - Žltá žirafa

Podložky pre deti na hranie - Žltá žirafa Podložky pre deti na hranie - Žltá žirafa Podložky pre deti na hranie - Žltá žirafa
Túto podložku si kúpilo 10+ spokojných zákazníkov.
Skladom

69,00 € 39,33 €
Meno, ktoré chcete napísať na tovar nám napíšte do tejto poznámky. Ak meno nechcete, napíšte prosím ,,BEZ MENA,,Rozmer podložky na hranie je v.113 x š.113 cm.
Rozmer podložky pod tanier je v.27 x š.37 cm.
Materiál: Vinyl
Hrúbka: 3mm
Čistenie: utrieť mokrou handričkou, alebo opláchnuť pod tečúcou vodouINSPIO autorská kolekcia detských podložiek vznikla v spolupráci so slovenskou grafičkou a ilustrátorkou Valentínou Figeľovou.

Valentína žije a tvorí na Slovensku a svoju tvorbu rozdeľuje medzi reklamné grafiky ako aj ilustrácie a printy pre deti i dospelých.


Chcete vedieť, ako vznikali nové autorské INSPIO hracie podložky pre deti a dozvedieť sa viac o detskej knižke Džbány, košíky, medovníky – Spoznaj naše remeslá., ktorú Valentína ilustrovala? Prečítajte si viac v našom spoločnom rozhovore.Kolekcia je súčasťou značky INSPIO ORIGINAL v rámci autorskej spolupráce s dizajnérmi a ilustrátormi. Dizajny podložiek a nálepiek nenájdete v žiadnom inom eshope.Detskú podložku na hranie sme vytvorili z 3mm hrubého vinylu.
Je potlačená ekologickými farbami.
S INSPIO dizajnom očarí nielen deti, ale aj rodičov.
Hracia podložka INSPIO je príjemná a teplá na dotyk. Tlmí zvuky a veľmi jednoducho sa čistí.


Pozrieť ostatné podložky pre deti