VIANOCE: Objednávky prijaté do 23:59 hod. 12.12.2022 budú vyrobené do Vianoc. Ďakujeme, že ste s nami strávili celý tento rok a tešíme sa na vás v roku 2023.

Detská cestovateľská mapa na stenu

Detská cestovateľská mapa na stenu Detská cestovateľská mapa na stenu Detská cestovateľská mapa na stenu Detská cestovateľská mapa na stenu
Túto nálepku si kúpilo 110+ spokojných zákazníkov.
Skladom

128,00 €Zistíte, kto pozná svet lepšie – rodičia či deti? Detská mapa sveta (127 × 198 cm) je vyrábaná z pevnej textilnej fólie a má edukatívny charakter.

Na mape nájdete:

  • medzinárodné názvy svetových kontinentov a oceánov
  • zvieratká žijúce v jednotlivých oblastiach sveta
  • dopravné prostriedky na cestovanie – lietadlá, lode, balóny a i.

Mapu na stenu odporúčame lepiť ako veľkoformátovú nálepku – Návod na lepenie). Zvieratká a dopravné prostriedky sa lepia samostatne a sú prelepiteľné.Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.