MAREC: Všetky produkty pre vás vyrábame. Ďakujeme, že u nás nakupujete.

Nálepka na stenu - Dráčiky na kopcoch

Nálepka na stenu - Dráčiky na kopcoch
Skladom
Vyberte si, prosím:
  • N.1.
  • N.2.

41,00 €N.1. rozmer kopcov s dinosaurami je v.67 x š.173 cm+ doplnky.
N.2. rozmer kopcov s dinosaurami je v.88 x š.130 cm+ doplnky.

Časti samolepky sa lepia samostatne. Usporiadajte svoje nálepky tak, ako je to znázornené na obrázku alebo podľa vlastného návrhu.INSPIO autorská kolekcia vznikla v spolupráci s ilustrátorkou Luca SzűcsWeero_design.

Maďarská ilustrátorka Luca žije a tvorí v Maďarsku. Kreslí už odmalička a stať sa grafičkou/ilustrátorkou bol vždy jej sen. Napriek tomu, že neštudovala na žiadnej umeleckej škole, vydala sa na túto cestu a jej sen sa pomaly napĺňa.


Viac o Luca a jej tvorbe sa dočítate v INSPIO rozhovore. Prečítate si, prečo je pre ňu kreslenie meditatívnym procesom či o tom, ako si svoje postavy najprv vysníva. Dozviete sa, odkiaľ čerpá inšpiráciu a prečo si ako svoje umelecké meno vybrala Weero.


Kolekcia je súčasťou značky INSPIO ORIGINAL v rámci autorskej spolupráce s dizajnérmi a ilustrátormi. Dizajny nálepiek a obrazov preto nenájdete v žiadnom inom eshope.Nálepky na stenu INSPIO

  • Prelepiteľné nálepky na stenu
  • INSPIO nálepky sú vhodné aj na drsnú omietku.
  • Detské textilné nálepky, ktoré nevyblednú.
  • INSPIO nálepky sú tlačené na TOP ekologickej tlačiarni SWISS 4
  • Starostlivá príprava, profesionálna výroba, dokonalý výsledok.
  • Pre veselú detskú izbičku :)

Vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.