VIANOCE: Objednávky prijaté do 23:59 hod. 12.12.2022 budú vyrobené do Vianoc. Ďakujeme, že ste s nami strávili celý tento rok a tešíme sa na vás v roku 2023.

Samolepiaca nálepka na stenu - prelepiteľný pudrový macko s hviezdami

Samolepiaca nálepka na stenu - prelepiteľný pudrový macko s hviezdami Samolepiaca nálepka na stenu - prelepiteľný pudrový macko s hviezdami Samolepiaca nálepka na stenu - prelepiteľný pudrový macko s hviezdami Samolepiaca nálepka na stenu - prelepiteľný pudrový macko s hviezdami Samolepiaca nálepka na stenu - prelepiteľný pudrový macko s hviezdami
Túto nálepku si kúpilo 720+ spokojných zákazníkov. 5 za posledný týždeň.
Skladom

51,00 €
Meno, ktoré chcete napísať na nálepku nám napíšte do tejto poznámky. Ak meno na nálepku nechcete, napíšte prosím ,,BEZ MENA,,Sada obsahuje nálepku v rozmere v.80×90cm+18 hviezd (12×12cm) a 33 hviezd 5×5cm

Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.