E-shop INSPIO a výroba normálne funguje. Ďakujeme, že ste prišli a tešíme sa, že si niečo pekné vyberiete:-)

Nálepky na auto - Rodinka, postavičky

Túto nálepku si kúpilo 60+ spokojných zákazníkov.
Skladom
Rozmery:

7,50 €
Vytvorte si vlastnú kombináciu postavičiek tak, že čísla vybraných postavičiek nám napíšte tu do tejto poznámky


Nálepku na auto vyrábame v BIELEJ alebo v ČIERNEJ farbe. Nálepka na auto môže byť vyrobená z rôznych fólií na auto. My pre vás vyrábame nálepky na auto, ktoré sú vyrobené z fólií určených pre polep auta. Nálepka môže byť z jednofarebnej fólie, ktorá má vyrezané časti a na auto sa lepí s prenášacou fóliou. Druhým variantom nálepiek na auto sú tlačené nálepky s menom, ktoré sú vyrobené zo špeciálnej autofólie. Na nálepky na auto vám vytlačíme meno dieťatka, alebo vám z fólie vyrobíme nálepku na auto podľa vašich požiadaviek. Neváhajte nás osloviť.

Lepenie na sklo auta.

§ 4, vyhláška č. 464/2009 Z.z.:

  • reklamné fólie a fólie proti slnečnému žiareniu a tónovanie skiel na vozidlách kategórie M1 a N1 možno použiť na zadné bočné sklá a na zadné sklo s podmienkou, že vozidlo je vybavené pravým vonkajším spätným zrkadlom.
  • reklamné fólie a fólie proti slnečnému žiareniu a tónovanie skiel na vozidlách kategórie M2 a M3 možno použiť na bočné sklá, ktoré sú určené na výhľad z miest pre cestujúcich, okrem skiel dverí, ktoré sú určené na výhľad z miesta vodiča, a na zadné sklo; musia umožniť najmenej 50 % priepustnosti svetla a viditeľnosť aj do vozidla.

Základné kategórie vozidiel M,N

  • Kategória M: motorové vozidlá, ktoré majú najmenej štyri kolesá a používajú sa na dopravu osôb.
  • Kategória N: motorové vozidlá, ktoré majú najmenej štyri kolesá a používajú sa na dopravu nákladov.
  • kategória M1 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu cestujúcich, najviac s ôsmimi sedadlami okrem sedadla pre vodiča.
  • kategória M2 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu cestujúcich, s viac ako ôsmimi sedadlami okrem sedadla pre vodiča, s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou neprevyšujúcou 5 000 kg,
  • kategória N1 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu tovaru s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou neprevyšujúcou 3 500 kg,
  • kategória N2 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu tovaru s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 3 500 kg, ale neprevyšujúcou 12 000 kg.