OKTÓBER... Ďakujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vybavujeme. :-) Tabuľky vyrábame a odosielame do 24 hodín, nálepky do 8 dní.

Nálepky okolo dverí a nábytku- Čiernobiele zvieratká

Nálepky okolo dverí a nábytku- Čiernobiele zvieratká Nálepky okolo dverí a nábytku- Čiernobiele zvieratká Nálepky okolo dverí a nábytku- Čiernobiele zvieratká Nálepky okolo dverí a nábytku- Čiernobiele zvieratká Nálepky okolo dverí a nábytku- Čiernobiele zvieratká
Túto nálepku si kúpilo 40+ spokojných zákazníkov.
Skladom
Vyberte si, prosím:
  • N.1 - Zvieratká do prava
  • N.2 - Zvieratká do ľava

36,00 €


  • Šesť zvieratiek, 4 prispôsobené k nalepeniu okolo dverí, alebo nábytku a dve k nalepeniu nad dvere alebo podlahu, posteľ či skrinku.

Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.


Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.