NOVEMBER... Ďakujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vybavujeme. :-) Tabuľky vyrábame a odosielame do 24 hodín, nálepky do 4 dní.

Tyrkysovo sivý macko s hviezdami a menom

Tyrkysovo sivý macko s hviezdami a menom Tyrkysovo sivý macko s hviezdami a menom Tyrkysovo sivý macko s hviezdami a menom Tyrkysovo sivý macko s hviezdami a menom Tyrkysovo sivý macko s hviezdami a menom
Túto nálepku si kúpilo 60+ spokojných zákazníkov.
Skladom

51,00 €
Meno, ktoré chcete napísať na nálepku nám napíšte do tejto poznámky. Ak meno na nálepku nechcete, napíšte prosím ,,BEZ MENA,,Sada obsahuje nálepku v rozmere v.80×90cm+18 hviezd (12×12cm) a 33 hviezd 5×5cm
Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.


Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.