VIANOCE: Objednávky prijaté do 23:59 hod. 12.12.2022 budú vyrobené do Vianoc. Ďakujeme, že ste s nami strávili celý tento rok a tešíme sa na vás v roku 2023.

Srnky so zajačikmi v brezovom lese

Srnky so zajačikmi v brezovom lese Srnky so zajačikmi v brezovom lese Srnky so zajačikmi v brezovom lese Srnky so zajačikmi v brezovom lese Srnky so zajačikmi v brezovom lese
Túto nálepku si kúpilo 10+ spokojných zákazníkov.
Skladom

140,00 €Rozmer po nalepení (ako na obrázku) je v. 250 x š. 255 cm.

Časti samolepky – kmeň, tráva, konáre, listy, kvietky, srnky, zajačiky sa lepia samostatne. Usporiadajte svoj les tak, ako je to znázornené na obrázku alebo podľa vlastného návrhu.


Vytvorte deťom kúzelný lesný svet s nálepkami z kolekcie FOREST. Prečítajte si, ako na to.


Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.