Míľnikové kartičky - Pre Chlapcov

Viac informácií
  Upresniť výber (filter) Kartičiek : 16
  Deň matiek 12.5.

  INSPIO nasleduje najnovšie trendy vo fotení. Pripravili sme pre vás míľnikové kartičky. Sú to dekorácie na fotenie, ktoré sú medzi maminkami a budúcimi maminkami veľmi populárne.

  Hľadáte darček pre tehotnú kamarátku alebo darček pre čerstvú maminku, darček pre bábätko, ktoré idete prvý krát navštíviť alebo darček na krstiny?

  Darujte míľnikové kartičky! Ocenia ich maminky bábätiek aj budúce maminky. Texty kartičiek samozrejme myslia aj na ockov, veď každá dcérenka je „tatovo zlato“ a synček „tatov nasledovník“.

  V dnešnej dobe mobilovej je dobrým fotografom každý. Mamy a ockovia zvečnia spomienky na profi úrovni s dekoráciami na fotenie, odfotia rôzne kompozície dieťatka s míľnikovými kartičkami.

  Míľnikové kartičky oslavujú pokroky vo vývoji dieťaťa. Naučilo sa usmievať, pásť koníky, narástol mu prvý zúbok, začína s príkrmami, štvornožkuje, urobilo prvé krôčiky…? Míľnikové kartičky maminke napovedia, čo všetko vážne i vtipné nemožno zabudnúť pridať do albumu dieťatka. Tehotné žienky prostredníctvom foto s míľnikovou kartičkou môžu prezradiť rodine, že čoskoro príde na svet nový človiečik, odtajniť pohlavie bábätka, fotiť svoje rastúce tehotenské bruško.
  Najlepší darček pre mamičku a bábätko pri narodení. Fotenie s kartičkami je trendy, milý darček, ktorý poteší. Použite naše filtrovanie podľa motívu, alebo umiestnenia.