Moderné obrazy - Čierna

Viac informácií
  Upresniť výber (filter) Obrazov : 17
  Darček pre otecka

  Dibondové obrazy INSPIO sú ideálnou dekoráciou do každého moderného bytu. Vyberte si zo širokej ponuky motívov. Obrazy tlačíme ekologickými farbami na pevný hliníkový Dibond™.
  Vďaka skvelým vlastnostiam Dibondu obraz nevybledne a nepokrčí sa ako plagát. Povrch obrazu je vodeodolný a farbostály. Matný povrch mu dodáva nádych elegancie.

  Vyberte si veľkosť obrazu a farbu rámu podľa seba, aby obraz čo najlepšie vynikol. Obrazy na mieru, ktoré sú vhodné do chodby, obývačky, spálne, detskej izby i pracovne sú doplnkom, ktorý nič nepokazí. Pýta si vaša stena nejaký pekný obraz? Štýlová moderná grafika a kvalitná tlač zaručia požadovaný výsledok.
  Moderný minimalistický štýl si pýta čiernobiele kombinácie, jednoduchý dizajn v kombinácií s čiernym alebo bielym rámom. Zaplniť steny bytu štýlovo nebolo nikdy jednoduchšie.
  Dizajny obrazov sú vytvorené vo farebných kolekciách, v ktorých k sebe obrazy krásne ladia. Vďaka tomu si jednoducho vyskladáte vlastnú obrazovú stenu a môžete byť jednoducho umelcom svojho priestoru.