Urobte si kreatívny deň a hrajte sa s malými umelcami Stiahnite si zadarmo detské omaľovánky INSPIO.

Moderné obrazy - Akvarelové nálepky

Filter Obrazov : 0

Stránka, ktorú ste hľadali, nebola nájdená
Skúste znova zadať hľadaný výraz pod lupu alebo kliknite na navigáciu hore na stránke.
Inšpirujte sa našou fotogalériou, ktorú sme pre vás vytvorili.
Nájdite nálepky na stenu, ktoré vystihujú váš vkus. Doručenie ZADARMO.
Tu nájdete názory a skúsenosti zákazníkov, ktorí nakúpili na inspio.sk

Dibondové obrazy INSPIO sú ideálnou dekoráciou do každého moderného bytu. Vyberte si zo širokej ponuky motívov. Obrazy tlačíme ekologickými farbami na pevný hliníkový Dibond™.
Vďaka skvelým vlastnostiam Dibondu obraz nevybledne a nepokrčí sa ako plagát. Povrch obrazu je vodeodolný a farbostály. Matný povrch mu dodáva nádych elegancie.

Vyberte si veľkosť obrazu a farbu rámu podľa seba, aby obraz čo najlepšie vynikol. Obrazy na mieru, ktoré sú vhodné do chodby, obývačky, spálne, detskej izby i pracovne sú doplnkom, ktorý nič nepokazí. Pýta si vaša stena nejaký pekný obraz? Štýlová moderná grafika a kvalitná tlač zaručia požadovaný výsledok.
Moderný minimalistický štýl si pýta čiernobiele kombinácie, jednoduchý dizajn v kombinácií s čiernym alebo bielym rámom. Zaplniť steny bytu štýlovo nebolo nikdy jednoduchšie.
Dizajny obrazov sú vytvorené vo farebných kolekciách, v ktorých k sebe obrazy krásne ladia. Vďaka tomu si jednoducho vyskladáte vlastnú obrazovú stenu a môžete byť jednoducho umelcom svojho priestoru.