Urobte si kreatívny deň a hrajte sa s malými umelcami Stiahnite si zadarmo detské omaľovánky INSPIO.

Moderné obrazy - Pre Chlapcov

Filter Obrazov : 0

Stránka, ktorú ste hľadali, nebola nájdená
Skúste znova zadať hľadaný výraz pod lupu alebo kliknite na navigáciu hore na stránke.
Pozrite sa, ako krásne vyzerajú naše nálepky u vás doma.
Zistíte, ako sú spokojní s INSPIO produktami naši zákazníci.
Ak ste nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na: info@inspio.sk.
Ďakujeme, že u nás nakupujete.

Dibondové obrazy INSPIO sú ideálnou dekoráciou do každého moderného bytu. Vyberte si zo širokej ponuky motívov. Obrazy tlačíme ekologickými farbami na pevný hliníkový Dibond™.
Vďaka skvelým vlastnostiam Dibondu obraz nevybledne a nepokrčí sa ako plagát. Povrch obrazu je vodeodolný a farbostály. Matný povrch mu dodáva nádych elegancie.

Vyberte si veľkosť obrazu a farbu rámu podľa seba, aby obraz čo najlepšie vynikol. Obrazy na mieru, ktoré sú vhodné do chodby, obývačky, spálne, detskej izby i pracovne sú doplnkom, ktorý nič nepokazí. Pýta si vaša stena nejaký pekný obraz? Štýlová moderná grafika a kvalitná tlač zaručia požadovaný výsledok.
Moderný minimalistický štýl si pýta čiernobiele kombinácie, jednoduchý dizajn v kombinácií s čiernym alebo bielym rámom. Zaplniť steny bytu štýlovo nebolo nikdy jednoduchšie.
Dizajny obrazov sú vytvorené vo farebných kolekciách, v ktorých k sebe obrazy krásne ladia. Vďaka tomu si jednoducho vyskladáte vlastnú obrazovú stenu a môžete byť jednoducho umelcom svojho priestoru.