Ludi - Sada hračiek do kúpeľa Opičky

Sada hračiek do kúpeľa Opičky Sada hračiek do kúpeľa Opičky Sada hračiek do kúpeľa Opičky Sada hračiek do kúpeľa Opičky Sada hračiek do kúpeľa Opičky
Skladom

18,76 €
Sada hračiek do kúpeľa s nezbednými opičkami ponúka rôzne možnosti hrania s vodou vo vani. Štyri lodičky plávajú po hladine samostatne alebo prepojené za sebou, rovnako tak tri opičky sa môžu vo vode vyvádzať každá zvlášť alebo spojené dokopy. Štyri tégliky s otvormi pre cedenie vody je možné skladať do seba aj stavať z nich vežu. Hranie s vodou pomáha rozvíjať konkrétne zmysly dieťaťa i jeho jemnú motoriku. Prispieva aj k pochopeniu príčiny a následku. Vhodné pre deti od 10 mesiacov.

Ludi

  • Kreatívne a vzdelávacie hračky
  • Inovatívne produkty pre aktívny život
  • Dôraz na bezpečnosť a kvalitu
  • Zábava v každodennom životeLudi bola založená vo Francúzsku v roku 1992 a od svojho vzniku sa zameriava na vytváranie inovatívnych a zábavných produktov pre deti. S dlhoročnými skúsenosťami a vášňou pre rozvoj detí sa Ludi stala obľúbenou značkou medzi rodičmi, ktorí hľadajú kvalitné a zábavné produkty pre svoje deti. Dnes je Ludi synonymom pre kreativitu, bezpečnosť a zábavu, pričom neustále prináša nové a vzrušujúce produkty na trh.