Little Dutch - Termofľaša 350ml Kvety a motýle

Termofľaša 350ml Kvety a motýle Termofľaša 350ml Kvety a motýle Termofľaša 350ml Kvety a motýle Termofľaša 350ml Kvety a motýle Termofľaša 350ml Kvety a motýle
Skladom

35,96 €Termofľaša Little Dutch je vyrobená z vysoko kvalitnej dvojstennej ocele a udrží nápoj dlhšie teplý (až 9 hodín) alebo studený (až 12 hodín). Je tak vhodná na zahriatie teplým nápojom počas prechádzok v zime a naopak na osvieženie chladným nápojom počas horúcich letných dní. Zaklapávacií náustok s odnímateľnou slamkou umožňuje ľahké pitie bez nutnosti nakláňania fľaše. Bez slamky je možné fľašu používať aj pre sýtené nápoje. Odnímateľné pútko uľahčuje prenášanie. Zaklapnutím náustku je chránený obsah fľaše pred vyliatím. Termofľaša je súčasťou dizajnovej kolekcie Little Dutch Kvety a motýle, v ktorej nájdete jedálenské doplnky pre detské stolovanie, posteľnú bielizeň, dekoratívne doplnky do detskej izby aj drevené a plyšové hračky. Jednotlivé súčasti fľaše je možné rozobrať pre ľahké umývanie. Plastové časti je možné umývať v umývačke, nerezové telo fľaše je na udržanie dlhej životnosti doporučené umývať ručne. Objem: 350 ml Rozmery: 20,2 × 6,5 × 7 cm Hmotnosť: 310 g Zloženie: nerezová oceľ, PP Neobsahuje BPA.


Little Dutch

  • Unikátny holandský dizajn
  • Interaktívne a vzdelávacie produkty
  • Podporujú spoločné chvíle rodičov s deťmi
  • Inovatívne a ekologické balenieLittle Dutch bola založená v Holandsku v roku 2008 a od svojho vzniku sa zameriava na výrobu kvalitných, bezpečných a esteticky príťažlivých produktov pre deti. Značka si získala popularitu vďaka svojmu dôrazu na detail a inovatívnemu prístup k dizajnu detských hračiek a potrieb.