NOVEMBER... Ďakujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vybavujeme. :-) Tabuľky vyrábame a odosielame do 24 hodín, nálepky do 4 dní.

Nálepka jelenčeka do detskej izby

Nálepka jelenčeka do detskej izby Nálepka jelenčeka do detskej izby Nálepka jelenčeka do detskej izby Nálepka jelenčeka do detskej izby Nálepka jelenčeka do detskej izby
Túto nálepku si kúpilo 180+ spokojných zákazníkov. 1 za posledný týždeň.
Skladom
Vyberte si, prosím:
  • Farebný

30,00 €


  • Náš TIP: CIK-CAK čiarky si môžte rozstrihnúť a nalepiť na stenu ako kvačky. Sú nenápadné, ale v skutočnosti vyplnia stenu a budú vyzerať príjemnejšie a teplejšie, hoci ich nebude veľmi vidno.


Pozrite, ako sme zariadili detskú izbu a ako táto kolekcia vznikla:


Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.


Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.