OKTÓBER... Ďakujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vybavujeme. :-) Tabuľky vyrábame a odosielame do 24 hodín, nálepky do 8 dní.

Darček pre otca, darček pre muža + poštovné ZDARMA


Tento rok určite darček dostane! Tento rok nezabudneme.

Vieš, kedy asi je deň otcov? Nádherný sviatok, na ktorý sa zatiaľ zabúda. Je načase, aby otec, manžel a syn dostal darček ku dňu otcov. My sme ich pár pripravili.

Koľko darčekov, kytíc a čokolád si už dostala?

Áno ty. Myslím teba. Slečna, žena, mama, babka :-) Asi to ani neporátaš. Ja tiež nie. Dostávam ich pravidelne. Valentín, MDŽ, Deň matiek, Vianoce, meniny, narodeniny.

Koľko darčekov dostal tento rok on?

Áno ON. Priateľ, manžel, otec, dedko. Vianoce (tu sa rátajú aj ponožky), meniny (pusa), narodeniny.

Blíži sa deň otcov, oslávte ho.

Môj manžel sa pravidelne na deň otcov pohoršuje, že keď už je tá emancipácia, prečo sa neoslavuje aj Deň otcov. Veď je rovnako rodič, ako ja. Že to len raz spomenú v správach. A keď je deň matiek, oslavujú všetci. My máme vystúpenie v škôlke, deti nám dávajú priania. Popravde, musela som mu to priznať. Je to tak. Niežeby chcel ,,metál,,. Len sa cíti ukrivdene, pretože je to sviatok tej druhej polovice a nijako menej významný.

Pýtala som sa dookola, čo by ste kúpili mužovi na deň otcov?

Zamyslite sa aj vy, aké množstvo možností máte :-)))
Ženy: kytica, čokoláda, parfém, poukaz do wellness, večera, niečo osobné a romantické.
Muži: kvety NIE, dezert, wellness NIE, večera (áno, láska ide cez žalúdok, tak snáď).

Ale je Deň otcov

My sme vytvorili tabuľku pre otca. Jasné, nie je to cena roku. Ale je to začiatok. Osobný darček, uznanie a poďakovanie za to, čo robí, kým je a aký je. Aký je otec a ako ho ľúbime.

Čas strávený spolu

Občas nám niektorí hejtujú osobné darčeky komentármi, ,,treba tak žiť, nie písať,, ,,stačí sa venovať, netreba kupovať darčeky,,.. Áno samozrejme uznávame, aaaaaaaaaaaaaale veľkééé ALE. Ak by to naozaj stačilo, stačilo by to aj ženám a popravde, asi nám to stačí, ale ktorú kedy nepotešili kvety? Alebo čokoláda? Alebo romantické vyznanie lásky na kartičke? Každopádne, chlapi nám to takto nehejtujú, tí by radi išli na pivo :-))) Ale keď by už chceli, aby im do roku pribudol nejaký sviatok, ktorí s nimi naozaj niekto oslávi, tak po ,,lige majstrov,, by to bol Deň otcov.

Aj Dedo je Otec

Nezabúdajme ani na starých otcov, dedkov, deduškov. Aj oni sú otcami. Potešme ich v tento deň, ktorý hovorí, že sú výnimoční.

Článok pre vás napísala Slávka


Zdieľajte tento článok svojim priateľom