OKTÓBER... Ďakujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vybavujeme. :-) Tabuľky vyrábame a odosielame do 24 hodín, nálepky do 8 dní.

Moderné obrazy

Filter Obrazov : 39

Dibondové obrazy INSPIO sú ideálnou dekoráciou do každého moderného bytu. Vyberte si zo širokej ponuky motívov. Obrazy tlačíme ekologickými farbami na pevný hliníkový Dibond™.
Vďaka skvelým vlastnostiam Dibondu obraz nevybledne a nepokrčí sa ako plagát. Povrch obrazu je vodeodolný a farbostály. Matný povrch mu dodáva nádych elegancie.

Vyberte si veľkosť obrazu a farbu rámu podľa seba, aby obraz čo najlepšie vynikol. Obrazy na mieru, ktoré sú vhodné do chodby, obývačky, spálne, detskej izby i pracovne sú doplnkom, ktorý nič nepokazí. Pýta si vaša stena nejaký pekný obraz? Štýlová moderná grafika a kvalitná tlač zaručia požadovaný výsledok.
Moderný minimalistický štýl si pýta čiernobiele kombinácie, jednoduchý dizajn v kombinácií s čiernym alebo bielym rámom. Zaplniť steny bytu štýlovo nebolo nikdy jednoduchšie.
Dizajny obrazov sú vytvorené vo farebných kolekciách, v ktorých k sebe obrazy krásne ladia. Vďaka tomu si jednoducho vyskladáte vlastnú obrazovú stenu a môžete byť jednoducho umelcom svojho priestoru.