Kalendáre, rozvrhy a iné - Tyrkysová

Viac informácií
  Upresniť výber (filter) Kalendárov : 1
  Darček pre otecka

  Znamená rodina pre vás veľa? Aj pre vaše okolie? Potom viete odhadnúť, koho by veľmi potešil rodinný kalendár ako darček. Veľmi dobrý výmysel a darček pre zábudlivých, ktorým dátumy ľahko vyfučia z hlavy.

  Rodinný kalendár je krásna dekorácia do bytu. V rodinnom kalendári sú poznačené všetky sviatky vašich blízkych. Ak sa vám páči, neváhajte a vyberte si niektorý pre vašu rodinu. Stačí vybrať miesto, na ktoré vám každý deň padne zrak, nemôže sa stať, že by ste zabudli zablahoželať oslávencovi. Naučte kalendár kontrolovať hlavne mužských členov rodiny.
  Ruku na srdce a žarty bokom – nikdy sa im nestalo, že zabudli na váš sviatok alebo výročie a kupovali kvety, či čokoládu na poslednú chvíľu, aby nezostali v hanbe a vy v smútku?

  Rodinný kalendár je nápaditý darček pre kamarátku, pre kolegyňu, alebo tiež darček pre sestru, maminku, svokru. A tiež pre mladomanželov je to krásny darček k svadbe, do ktorého postupne môžu pridávať srdiečka s dátumami.
  Darujte sebe a svojej rodine dokonalý rodinný darček. Oslavujte a stretávajte sa so svojimi blízkymi častejšie. S rodinným kalendárom už nezabudnete na ničí sviatok.