MAREC: Všetky produkty pre vás vyrábame. Ďakujeme, že u nás nakupujete.

Brezy s vtáčikmi - samolepky na stenu

Brezy s vtáčikmi - samolepky na stenu Brezy s vtáčikmi - samolepky na stenu Brezy s vtáčikmi - samolepky na stenu Brezy s vtáčikmi - samolepky na stenu Brezy s vtáčikmi - samolepky na stenu
Túto nálepku si kúpilo 70+ spokojných zákazníkov. 1 za posledný týždeň.
Skladom

104,00 €Rozmer po nalepení ako na obrázku je v. 250 x š. 250 cm.

Jednotlivé časti samolepky – kmeň, tráva, konáre, listy a vtáčiky sa lepia samostatne. Nalepte si časti nálepky podľa seba a vytvorte vlastný les. Nálepka je vhodná do priestorov ako detská izba, obývačka, spálňa či chodba.Vytvorte deťom kúzelný lesný svet s nálepkami z kolekcie FOREST. Prečítajte si, ako na to.


Nálepky na stenu INSPIO

  • Prelepiteľné nálepky na stenu
  • INSPIO nálepky sú vhodné aj na drsnú omietku.
  • Detské textilné nálepky, ktoré nevyblednú.
  • INSPIO nálepky sú tlačené na TOP ekologickej tlačiarni SWISS 4
  • Starostlivá príprava, profesionálna výroba, dokonalý výsledok.
  • Pre veselú detskú izbičku :)

Vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.