Líška, srnka, veverička - nálepky na stenu

Líška, srnka, veverička - nálepky na stenu Líška, srnka, veverička - nálepky na stenu Líška, srnka, veverička - nálepky na stenu Líška, srnka, veverička - nálepky na stenu Líška, srnka, veverička - nálepky na stenu
Túto nálepku si kúpilo 90+ spokojných zákazníkov.
Skladom

46,00 €Rozmer po nalepení nálepky (ako na obrázku) je v. 115 x š. 145 cm.

Časti samolepky – set nálepiek s líškou, set nálepiek so srnkou a set nálepiek s veveričkou sa lepia samostatne. Ekologický atrament, netoxický materiál, bezpečná samolepka pre deti a kojencov.Vytvorte deťom kúzelný lesný svet s nálepkami z kolekcie FOREST. Prečítajte si, ako na to.


Nálepky na stenu INSPIO

  • Prelepiteľné nálepky na stenu
  • INSPIO nálepky sú vhodné aj na drsnú omietku.
  • Detské textilné nálepky, ktoré nevyblednú.
  • INSPIO nálepky sú tlačené na TOP ekologickej tlačiarni SWISS 4
  • Starostlivá príprava, profesionálna výroba, dokonalý výsledok.
  • Pre veselú detskú izbičku :)

Vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.