NOVEMBER... Ďakujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vybavujeme. :-) Tabuľky vyrábame a odosielame do 24 hodín, nálepky do 4 dní.

Nálepky na stenu - Červené kvety

Nálepky na stenu - Červené kvety
Skladom

27,00 €Môžete ich nalepiť samostatne, ale výborne ladia aj s rozprávkovou nálepkou o Červenej čiapočke, ktorú nájdete TU.
Rozmer po nalepení ako na obrázku je v.200× š. 340 cm.

Nálepky sú vyrobené z kvalitnej textilnej fólie a na stene pôsobia ako priestorová akvarelová maľba.INSPIO autorská kolekcia vznikla v spolupráci s ilustrátorkou Martinou Gabaríkovouadzusi.art.

Slovenskú ilustrátorku Martinu doviedla k digitálnej tvorbe tŕnistá cesta. Odmalička má rada kreslenie, ale aktívne tvoriť začala až po autonehode. Ilustruje najmä detské a hravé motívy zvieratiek a nedávno dokončila ilustrovanie knižky pre deti.


Viac o Martine sa dočítate v INSPIO rozhovore. Dozviete sa, akej najväčšej výzve v živote čelila, kým našla naplnenie v tvorbe a ilustráciách, ako aj o tom, ako si užívala tvorbu kolekcie pre INSPIO.Kolekcia je súčasťou značky INSPIO ORIGINAL v rámci autorskej spolupráce s dizajnérmi a ilustrátormi. Dizajny nálepiek a obrazov preto nenájdete v žiadnom inom eshope.Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.


Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.