Hľadáš jedinečný darček pre svoju lásku? Viac informácií.

Samolepka na stenu - Mesiac a dievča na rebríku

Samolepka na stenu - Mesiac a dievča na rebríku Samolepka na stenu - Mesiac a dievča na rebríku Samolepka na stenu - Mesiac a dievča na rebríku Samolepka na stenu - Mesiac a dievča na rebríku Samolepka na stenu - Mesiac a dievča na rebríku
Túto nálepku si kúpilo 90+ spokojných zákazníkov.
Skladom

76,00 €Sada obsahuje:

  • 1× nálepku mesiaca s rozmerom 95×95cm
  • 1× nálepky dievčaťa s rozmerom 95×51cm
  • 1× nálepku rebríka s rozmerom 110×25cm
  • 60× nálepky doplnkových guličiek s rozmerom do 10cm

Náš typ: samolepku mesiaca môžete nalepiť na stenu do priestoru, alebo z neho odstrihnete (pred odlepením z fólie, pomocou pravítka a nožníc) a prilepíte ho až k stropu. Dievča a rebrík sú samostatné samolepky, čiže ich viete prispôsobiť výške mesiaca.Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.