Hľadáš jedinečný darček pre svoju lásku? Viac informácií.

Bodky na stenu v zemitých farbách

Bodky na stenu v zemitých farbách Bodky na stenu v zemitých farbách Bodky na stenu v zemitých farbách Bodky na stenu v zemitých farbách Bodky na stenu v zemitých farbách
Túto nálepku si kúpilo 110+ spokojných zákazníkov.
Skladom
Vyberte si, prosím:
  • N.1.-
  • N.2.-
  • N.3.-
  • N.4.-
  • N.5.-

30,00 €


Pozrite, ako sme zariadili detskú izbu a ako táto kolekcia vznikla.


Tu zistíte koľko bodiek na stenu budete potrebovať, aby ste vytvorili bodkovanú tapetu a ako vyzerajú guličky na stene vo vyzdobenej izbe :)

Pre rovnomerné rozmiestnenie sme vo videu použili kúsok kartónu s rozmerom 30×30cm. Vy môžete použiť akýkoľvek kúsok kartónu či papiera a s rozmerom, aký vám vyhovuje.Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.