VIANOCE: Objednávky prijaté do 23:59 hod. 12.12.2022 budú vyrobené do Vianoc. Ďakujeme, že ste s nami strávili celý tento rok a tešíme sa na vás v roku 2023.

Les plný zvieratiek - samolepky pre deti

Les plný zvieratiek - samolepky pre deti Les plný zvieratiek - samolepky pre deti Les plný zvieratiek - samolepky pre deti Les plný zvieratiek - samolepky pre deti Les plný zvieratiek - samolepky pre deti
Túto nálepku si kúpilo 360+ spokojných zákazníkov. 15 za posledný týždeň.
Skladom
Vyberte si, prosím:
  • N.1.
  • N.2.

54,00 €  • Rozmer po nalepení nálepky N.1. (ako na obrázku) je v. 96 x š.150cm.
  • Rozmer po nalepení nálepky N.2. (ako na obrázku) je v. 162 x š.213cm.

Skupina stromov a zvieratká sa lepia samostatne, takže pri aranžovaní môžete byť kreatívni. Nalepte stromčeky a zvieratká tak, aby dokonale vyhovovali vašej stene.Vytvorte deťom kúzelný lesný svet s nálepkami z kolekcie FOREST. Prečítajte si, ako na to.


Nálepky na stenu INSPIO
vyrábame z pevnej, špeciálnej textilnej fólie, ktorá na dotyk pripomína látku. Nálepky je možné viackrát prelepiť a sú vodou umývateľné.
Kvalitná nálepka potlačená ekologickými farbami nie je zdraviu škodlivá a je vhodná pre najmenších, takže je ideálnou voľbou do každej detskej či teenagerskej izby, obývačky alebo do spálne.


Lepenie na stenu je veľmi jednoduché, nepotrebujete žiadne ďalšie lepidlá. Manipulácia s nálepkami je ľahká a rýchla. V prípade, že sa vám zlepia, viete ich jednoducho rozlepiť.